phar
28 آذر 1401 - 14:09

گره های کور توسعه مازندران شناسایی و رفع می شود

نکا- معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، شناسایی و رفع گره های کور توسعه این استان را ماموریت مهم دولت سیزدهم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله سلگی ظهر دوشنبه در همایش فرمانداران شرق استان در نکا گفت: موضوع توسعه و پیشرفت دستور کار کلیدی دولت در مازندران است.

وی با اشاره به اهمیت مقوله توسعه در مازندران یادآور شد: دغدغه مدیریت ارشد اجرایی مازندران کیفیت توسعه و راهبردهای اصولی طرح‌های پیشرفت در این استان است.

این مسئول سیاسی با تاکید بر تعمیق پیوند مدیران با مردم افزود: ارتباط عمیق و گسترده با مردم راهبرد حکمرانی در نظام اسلامی است.

سلگی، تقویت و پایداری حلقه‌های ارتباطی مدیران با مردم بویژه نسل آینده ساز را موجب تحکیم پایه‌های اقتدار و امنیت ملی دانست وافزود: مأموریت مهم مدیران و فرمانداران شناسایی راهکارهای تقویت امید و همبستگی ملی در کشور است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به فتنه اخیر در کشور مردم را مهمترین سرمایه و پشتوانه نظام دانست وافزود: قاطبه ملت ایران با هوشمندی و بصیرت در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب دست رد به سینه معاندان زده و پروژه شوم دشمنان را ناکام گذاشتند و پروژه اصلی دشمن در فتنه اخیر جداسازی ملت از دولت بود که شکست خورد.

معاون استاندار مازندران خاطر نشان کرد: حل مشکلات کشور درگرو همراهی و مشارکت فعالانه مردم و تلاش جهادی مدیران انقلابی است.

وی با یادآوری مشکلات حاشیه نشینی، مناطق آسیب پذیر و وضعیت باغداران و برنج کاران در مناطق مختلف مازندران بر لزوم اهتمام فرمانداران استان برای پیگیری و ساماندهی آنها با همکاری مدیران دستگاه‌های مربوطه تاکید کرد.

سلگی با اشاره به سوابق درخشان مردم مازندران در عرصه دین مداری و پیشتازی در حفظ ارزش‌های اسلامی و معرفتی گفت: صیانت از فضای معنوی دیار علویان مسئولیت سترگ مدیران اجرایی است.

وی اظهار کرد: تمهید بستر سرمایه گذاری واشتغال، حمایت از عاملان اقتصادی و تحول سیمای مازندران در عرصه پیشرفت باید سرلوحه کار فرمانداران باشد.

معاون استاندار اظهار کرد: جهت گیری برنامه‌های تحول مازندران در عرصه پیشرفت و توسعه مبتنی بر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های قدرتمند این استان و خلق فرصت‌های پایدار است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 919905